Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan helyezzem át a hibernál...

Hogyan helyezzem át a hibernáló fájlt?

Figyelt kérdés
Kevés a C-n a hely és mivel laptopot használok HDD -vel, jó jön a hibernálás, viszont 8GB -RAM van a gépben és így a elég sok helyt foglal C -n a hibernate.sys fájl. Az lenne a kérdésem, hogy be lehetne -e valahogyan állítani, hogy a hibernáló fájlt a D -re mentse?

2015. jan. 1. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Vagyis röviden: sehogy.

Ki, illetve bekapcsolni tudod.

2015. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 T/Z ***** válasza:

Hibernálást mire használod?

Nem kevered össze véletlenül az alvó móddal?


Az alvó módhoz nem kell a hibernációs fájl.

Ha nem használod a hibernáció funkciót, akkor viszont kikapcsolhatod.

2015. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért annyira ostoba nem vagyok, hogy összekeverjem...

Szóval sehogy, hát ez nem túl jó hír

2015. jan. 1. 15:32
 4/6 T/Z ***** válasza:

"Azért annyira ostoba nem vagyok, hogy összekeverjem... "


Elnézést, csak azért feltételeztem, h nem tudod mi a különbség a kettő között, mert itt a gyakorikérdéseken már futottam bele olyan esetbe többször is, h valaki azt hitte, h hibernálja a gépét, pedig csak alvó módba rakta.


Ugye ez nem szakmai oldal, itt nem tudhatom ki mennyire ért hozzá/vagy nem ért hozzá; ráadásul többnyire az utóbbi a helyzet.

2015. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jah, semmi gond.

Sikerült megondanom a problémát; a hibernáló fájl helyett a lapozófájlt helyeztem, D meghajtóra, így kb. ugyan annyi helyet nyertem.

2015. jan. 3. 21:43
 6/6 T/Z ***** válasza:

LOL, tényleg, erre nem is gondoltam.

Ügyes. :)

2015. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!