Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valamilyen lehetőség...

Van valamilyen lehetőség arra, hogy SAMP szervert futtassak Hamachi és portforwarding nélkül?

Figyelt kérdés
A számítógépem wifiről kapja az internetet.
2015. jan. 1. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Portforward miért nem opció?
2015. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megpróbáltam nem sikerült és egy hozzá értő ember azt mondta hogy wifiről amúgy is b@$zhatom a portforwardingot
2015. jan. 2. 07:06
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és emelett a világ összes marhája látja az ip-met ha portforwarding van é gyakorlatilag egy kaput adok hogy akárki betörhet a számítógépemre
2015. jan. 2. 07:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hozzáértő vagyok, és wifin keresztül is működnie kell. A másik, hogy amit ismerősöd mondott a biztonságról az igaz. De ha senki nem nyitna portot, akkor te most nem tudnál webböngészni, mert minden szervernek szüksége van egy nyitott portra. Hamachival is ugyan úgy beengeded az idegeneket a gépedre, sőt az még rosszabb is, mert egy lassú, kettő olyan, mint ha azok a gépek egy alhálózaton lennének veled. Azért vannak a tűzfalak, hogy megvédjenek.
2015. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a biztonságot azt magamtól tudom nem ismerősöm mondta :)

a tűzfalamat meg b@$zhatom mert csak akkor tud rinyálni ha vmi programot indítok és ezen a témán már nagyon de nagyon de nagyon felhúztam magam

a tűzfal arra jó csak hogy a programoknál rinyáljon de amikor élesben kellett volna hogy segítsen soha nem volt jelen -.-"

2015. jan. 2. 11:48
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és a böngészés azért működik mert minden szerver openwrt-t használ illetve egyéb sajátos technikákat
2015. jan. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!