Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van erre valamiféle megoldás?

Van erre valamiféle megoldás?

Figyelt kérdés
Az a büdös nagy harci helyzet hogy a mozzilám az amúgy is kevés 2 gb ram-ból 1-et simán elvesz a maradék 1 pedig éppen elég mondjuk valami program futtatásához és őszintén megmondva én egy kicsit sokallom azt az 1 gb-ot... A másik az Adobe Flash Player amiről azt hallottam hogy felhasználó színtű probléma van vele. Nekem ettől a youtube állandóan befagy a mozzila lefagy szóval örülök ha van 1 percem úgy hogy rendesen fut a mozzila. Szóval van valamiféle megoldás erre a nagy problémára?

#lefagyás #RAM #Mozilla #Adobe #adobe flayh player
2015. jan. 3. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Advanced system care-t telepítsd fel és futtasd, ha az nem oldja fel a ram problémád, akkor rakd újra a gépet és az op rendszernek is kell alapból 1 gb ram :D

vagy használj google chromet, az is sok ramot eszik de nem anyit :D ( nálam 400 mb )

2015. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fent van és tegnap telepítettem újra, a google chrome pedig nem eszi annyira a ramot de az se valami villámgyors sebességű az is állandóan befagy
2015. jan. 3. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gyakran használom a wise disk és registry cleaner-t. Tisztítás után minden sokkal gyorsabb. Vacak gépem van, de megoldja.
2015. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!