Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a kedvenc háttérképed?...

Mi a kedvenc háttérképed? (esetleg miért? )

Figyelt kérdés

Én elsősorban olyan háttérképekre lennék pl. érdeklődő, amik kékes árnyalatúak, világosak, nincsenek olyan nagyon éles kontrasztok benne, és megnyugtatóak : elfeledtetik a számítógép miatti idegeskedéseimet, amikor az egyik program szétveri azt, amit a másik programmal felépítettem.


Persze jöhet bármi, de a lényeg, hogy olyat linkeljetek, ami személy szerint nektek tényleg kedvenc.


Előre is köszönöm!



2015. jan. 9. 03:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

[link] :D


Ehhez hasonlók voltak egy rágógumis fánkellenes reklámban is. ;)

2015. jan. 9. 18:36
 12/17 Gábor_79 ***** válasza:
Én ezeket preferálom: [link]
2015. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tom Benko ***** válasza:
Nekem folyamatosan változnak, általában évszakhoz igazítom, de van, hogy másfajta lesz. Pl. van egy csomó zöldes, erdei-mezei-fantasy képem, tök megnyugtatóak tudnak lenni, főleg, amikor gondolkodom a gép előtt.
2015. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem használok háttérképet. Egyszínű az egéssz asztal. Mégcsak ikonok sincsenek rajta.
2015. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Próbálj esetleg úgy keresni guglival, hogy: wallpaper abstract blue.
2015. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Most csak kérdeztem, hogy >Nektek< mi tetszik. ;)
2015. jan. 11. 21:38
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem a famintásak.

Gugli: wallpaper wood pattern.

2015. jan. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!