Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet az, hogy egyszer...

Hogy lehet az, hogy egyszer jol játszok a Counter Strike ban. Egyszer pedig béna vagyok? Kb,2 éve játszok rajta. Értelelmes válaszokat, ha lehetséges.

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 23:12
 1/3 Argloss ***** válasza:
100%
Rengeteg dologtól függ az ember teljesítménye. Még a hangulatod is befolyásolja azt, hogy mennyire jól tudsz játszani. Nehéz elhinni, hogy magadtól nem jut eszedbe semmi ok sem.
2015. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem tudom mert van, hogy töjre sok kedvem van játszani, fel megyek és béna vagyok. Na mind1 is :D
2015. jan. 11. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ahogy előttem is írták, az ember teljesítménye - legyen szó bármilyen játékról - változó. Bár én más stílusú játékokkal szoktam játszani, de nekem sem sikerül mindig minden. Van, hogy szinte hibátlan vagyok, de van, hogy már szinte fáj nézni, hogy mennyit bénázok. Van ilyen.
2015. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!