Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a kedvenc PC játékod?

Mi a kedvenc PC játékod?

Figyelt kérdés
Nekem a GTA: San Andreas. És neked? Csak kíváncsi vagyok.

2015. jan. 11. 23:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
jelenleg a lol
2015. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Doom, KotOR, Mafia, Bioshock, Bad Company 2. Nem tudnék ezek közül kiemelni egy kedvencet, bármelyiknek neki tudnék ülni bármikor. Esetleg még a BF3, de a közelébe sem ért ezeknek nálam.
2015. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mafia.
2015. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Starcraft: Brood War, Age of Mythology, Mafia, Kotor 1-2, Jedi knight 2,3 , Prince of Persia 2-3, GTA vice city, san andreas, SWAT4, Civilization V, Port Royale 2, LotR:BFME 1.

Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe.

2015. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Bioshock Infinite

Outlast

Portal 1-2

2015. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kedvem van, mindig változik az aktuális kedvenc.

Nekem is van egy pár: Resident Evil 4,5; Gears of War 1-Judgement, Tomb Raider 2013, Sleeping Dogs, Need for Speed: The Run, Underground 1-2, Carbon, Splinter Cell Pandora Tomorrow, Chaos Theory, az 1 és a Conviction (A Blacklistet még nem vittem ki, sem a Double Agent-et.)

Mindhárom Batman (Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Origins), Lego Batman, Pure, Crysis 3, GTA IV multijával egyszer toltam órákan keresztül LAN partin, fasza volt az is, egyedül kicsit unalmasabb, mint ahogy minden, ugyanez volt a Killing Floor-al is. Terrorist Takedown 3 is tetszett, a Prototype 1-2 még ami nagyon állat, Dead Space 1-2, Driver Parallel Lines, Hitman Absolution, és persze a Tenchu Z. Röviden ennyi. :)

2015. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Változik. Eddig ami a legjobban tetszett, az a Metro Last Light. Teljesen át tudta adni az élményt. Egyébként a Far Cry sorozat ami nagyon tetszik, jelenleg a LOL is pörög nálam, wow-ból már kiszerettem. Az eddigi kedvenc az egyértelműen a Metro Last Light volt.
2015. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, jöhetnek még :)

Én legjobban a San Andreasba tudtam beleélni magam és élvezni a játék összes pillanatát. Talán még a Far Cry 3 az, ami úgy lekötött, hogy szó szerint éjjel-nappal toltam :D

2015. jan. 21. 20:57
 9/20 anonim ***** válasza:

Europa Universalis III

Nagyon leköt, nem először veszem azt érszre, hogy basszus, 5 órája tolom, és nem unom. :D


Counter-Strike 1.6, Minecraft

Ezek is lekötnek, de közelse annyira, mint az előbb említett EU3. :D

2015. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na, a cs 1.6 Voltam már úgy, hogy 21-től hajnali 4-ig toltam :D
2015. jan. 21. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!