Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik op rendszer lenne a...

Melyik op rendszer lenne a legjobb, leggyorsabb erre a gépre?

Figyelt kérdés
400w táp, ati radeon 9600xt(128mb)video kártya,1,5gb ram (1gb+512mb(333mhz) ,asus alaplap,sound blaster 5.1 hang, iga 2.8ghz(1magos) proci,160Gb HDD

2015. jan. 15. 20:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! az lenne a kérdésem , hogy megéri e bőviteni ezt az alaplapot?(Asus p5ld2-VM/C) van három 1gigás ramom, (3gb) vettem ma egy procit 2x2.4ghz és nézeptem 8ezerért egy 1gb-s videó kártyát.. ezen szépen futna a win7?
2015. jan. 16. 16:36
 12/12 T/Z ***** válasza:

Persze, h megéri bővíteni.

Régi dolgokhoz, régi játékokhoz tökéletes.


Win7-et raktam ugyanilyen alaplapra épp a héten valakinek. Abban egy E6400 volt, vagyis Celeron volt benne, ezt bővítettük egy E6400-re (2ezer Ft volt).



De nem is értem a kérdésed, ha már megvettél mindent a laphoz, akkor miért kérdezed, h megérné-e bővíteni? :)


3GB ram az jó.

Pontosan milyen a processzor amit vettél?


Ezeket kezeli, (de gondolom ezt a listát már átnézted):

[link]



Milyen videokártyát néztél ki hozzá 8ezerért?

2015. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!