Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hallottam egy olyan programról...

Hallottam egy olyan programról, ami az újra rakott, formázott gépről elő tudja szedni azokat a fájlokat, amik formázás előtt fent voltak. Mi a neve ennek a programnak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Recuva pl. De ha már rajta van egy Windows, akkor kevés fájlt fogsz találni. Ha már el is indítottad, akkor a kevésnél is kevesebbet. Ha pedig még programokat is telepítesz rá, akkor valószínűleg néhány apróságot vagy semmit.


Másik gépre telepítsd fel a Recuvát és tedd át bele a merevlemezt. Minden másodperccel csökken az esélyed, de ha fontos akkor ennyit lehet megpróbálni.

2015. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég kevés az esélye, attól is függ mikori adatokra lenne szükséged. Én egyszer próbáltam régi adatokat előkutatni, találtam 1 éves képeket is pl. de nagy részét csak félig jelenítette meg, vagy semennyire sem. Az ilyen pár napja kitörölt dolgokat még vissza lehet hozni.
2015. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy minél több adatot írtál a formázás óta a merevlemezre, annál kevesebb adatot tudsz megmenteni.

Több ilyen helyreállító program létezik, de szerintem ezen a téren legjobb a Runtime GetDataBack.

2015. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Smart NTFS Recovery

vagy:

GetDataBack

A Windows fájlrendszerek adathelyreállító szoftvere

[link]

Hogyan ellenőrizzük vásárlás előtt a helyreállítás minőségét..

[link]

más:

Ontrack EasyRecovery Pro.

[link]


Pandora Recovery [link]

Használható FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 és NTFS/EFS fájl rendszereken

A fejlesztő állítása szerint, akár 10 évvel a file törlése, vagy 5 évvel a formattálás után is, vissza lehet nyerni az adatokat. (amit azért, erősen kétlek!!)


Hard Drive Data recovery

[link]


Restoration

[link]


MiniTool Power Data Recovery (ingyenes otthoni felhasználók számára)

[link]

Hogyan lehet visszaállítani az adatokat a Windows újratelepítése után?

[link]



FIGYELEM, nagyon FONTOS!

Ne töltse le a szoftvert, az elveszett adatokat tartalmazó meghajtóra.

Ez ugyanis a lemez felülírását és ez által, végleges adatvesztést okoz!

2015. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!