Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Formázott merevlemezről...

Formázott merevlemezről vissza lehet állítani bizonyos fájlokat másik gép nélkül? Többi lent!

Figyelt kérdés
Leformáztam a rendszer partíciómat és újratelepítettem a windows 7-et. A probléma az hogy sajnos voltak rajta olyan képek amikre szükségem van. Milyen programmal lehetne visszaszereznem a képeim? Lehetőleg olyan kéne, amihez nem kell még egy gép...

2014. aug. 6. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
GetDataBack. Ha sima formázás volt, jó esélyed van, hogy még visszaszerzel valamit.
2014. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Adat-visszaállító programmal (recuva/mély vizsgálat pl). A mentésnél-ha talál valamit-másik partícióra kell menteni!

Recuva-ból találsz portable verziót, azt az adat partícióra mentheted, onnan futtathatod, nem piszkálsz a C-be...

2014. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak gyors formázás volt. Köszi a gyors választ! :)
2014. aug. 6. 12:50
 4/8 A kérdező kommentje:
És amit a lomtárból töröltem le azt is vissza lehet hozni ezekkel a programokkal?
2014. aug. 6. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%-os esély nincs se arra, hogy a lomtárból törölt vagy formázott lemezről lements adatokat, de hogy valamit találsz a korábban ott levő dolgokból, az elég valószínű. Hogy ez egy félig meglévő kép vagy egy hibás .mp3 vagy más lesz, azt nem lehet biztosan megmondani.
2014. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvan minden kép köszönöm! :) Még annyi hogy a recuvaban csak eggyesével lehet kijelölni?
2014. aug. 6. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerencsés...

Melyik programmal sikerült?

2014. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Recuva.
2014. aug. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!