Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel tanuláshoz milyen...

Excel tanuláshoz milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az emelt szintű érettségi szintjére kellene megtanulnom. Bevált könyveket keresek amiben jól le van írva minden és lehetőleg online is elérhető. Köszi.

2015. jan. 17. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rászánnék félórát és indítanék pár hasonló keresést és máris potyognának a sültgalambok:

[link]

2015. jan. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt valóban meg tudom csinálni, de szerintem elkerülte a figyelmedet a kérdésben szereplő BEVÁLT szócska. Arra sajnos nincs igazán időm, hogy egyesével átnézzek minden találatot és megpróbáljam kitalálni melyik is lesz jó. Pénteken vizsga és levelezőre járok ami azt jelenti, hogy dolgozok a suli mellett. Mielőtt valaki belekötne nem az alapokról kezdem, tanultam már pár éve csak éppen nem ilyen szintig és sokat is felejtettem, tehát muszáj lesz átnéznem.
2015. jan. 18. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!