Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le mostanában a...

Miért fagy le mostanában a Firefox?

Figyelt kérdés

Naponta többször lefagy, általában akkor, mikor új linket/oldalt nyitok meg.


Mostanában kezdte ezt, de semmi új bővítményt vagy hasonlót nem telepítettem, ami esetleg indokolná.


Ti nem tapasztaltatok ilyet mostanában?


(A "használj másik böngészőt" hozzászólásokat mellékeljétek, kérlek. Tudom, hogy más is létezik, de nem véletlenül használok Mozillát.)



#lefagyás #Firefox #Mozilla #fagyás. böngésző
2015. jan. 22. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én se véletlenül használok Mozillát, nekem viszont még soha nem fagyott le. Se XP-n, se Windows 8-on, se Windows 8.1-en. Nem mondom, hogy nem voltak vele gondok, de az sosem a Mozilla hibája miatt volt, hanem egyéb szemétkedő programok miatt.

Viszont nálam folyamatosan fut a SyncBackPro program, mely félóránként többek között szinkronizációs biztosági mentést készít a

C:\Users\Felhasználó\AppData\Roaming\Mozilla\

valamint a

C:\Users\Felhasználó\AppData\Local\Mozilla\

mappákról és ha valami gubanc van, a szinkronizációs biztonsági mentésekből másodpercek alatt helyre tudom állítani az eredeti állapotot.

2015. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem csinálok majd egy format C-t, lehet, hogy más zavar be neki.
2015. jan. 22. 12:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem volt soha semmi bajom vele, a legmegbízhatóbb böngészőnek tartom Windows-on.
2015. jan. 22. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a format c kicsit túlzás, kicsit olyan, mint a szifiliszt azzal gyógyítani, hogy levágod a péniszedet. Előbb futtatás->firefox -safe-mode és mindent pipálj be. Persze miután elmentettél minden jelszót és könyvjelzőt! De amúgy valószínűleg tényleg valami beépülő fagyaszthatja valószínűleg, a flash, vagy java, vagy activex, vagy bármi ilyesmi, maga a firefox nem az a fagyós fajta, ahogy semelyik másik böngésző sem.
2015. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én régebben firefoxot használtam néhány alapvető bőviményel aztán eleve lassú volt meg most is az 4 éve használok firefoxot egy pár hete hagytam abba használatát mert már elviselhetetlen volt a lassúlása , fagyásai ezért jobban jársz ha böngészőt váltassz Én ajánlom neked:Chrome,Opera,És az IE se rossz ha a legújabb verzió van A firefoxot senki nem ajánlom Operát és Chromot ajánlok sokkal jobb mind kettő!Az opera most 3 bővítménnyel van nekem és nem laggos firefox 2 vel is annyira laggoltam hogy az fájt...
2015. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem mondani:Egy full reset után toobar pucolás után is szagatott nagyon.Gyenge a ardverem 1gb ram 1.66 ghz intel atom , de az opera 480 p videóknál se szagatt úgy mint a chrome sem:) remélem tudtam segiteni:)
2015. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az elmúlt egy évben amúgy sem volt format, szóval valószínű, amúgy is ráfér már a gépre.


Köszi, de mint mondtam, nem érdekel más böngésző - nekem ez vált be.

2015. jan. 22. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendben ván bocsánat , csak nekem ez volt a véleményem a firefoxról 4 év után de na mindenkinek más tetszik:)
2015. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2015. jan. 24. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!