Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 5.1es orion hangfalszettet...

5.1es orion hangfalszettet rákötöttem a pc-re, de nem az igazi. Milyen programot szedjek le, amivel be tudom állítani, hogy a film is és a zene is 5.1be jól szóljon?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, légyszi segítsetek, nem értek hozzá.Köszi!
2010. febr. 8. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy fontos dolog tisztázása:

Attól hogy 6(5.1)db hangfalad van attól még a hangminőség nem lesz DD5.1. CSAK 6db hangfalból szól a stereo vagy mono hang

DD5.1-ben csak azok a filmek vagy zenék szólnak amelyek úgy vannak felvéve.

Az eredeti dvd-borító hátulján rá van írva!

A Power DVD nevü program képes DD5.1-es hangban sugározni az ilyen filmeket


Segítek beállítani lépesenként de tudnom kell egy-két infót:

Milyen hangkártyád van? Támogatja az 5.1-et?

2010. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úúú,köszi! ATI High Definition , ez írja ki a hardvereknél. Támogatja biztos.
2010. febr. 8. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor a következőt kell tenned ha van beállítás menü a programhoz akkor azon állítsd be ez 5.1-es hangzást.

Úgy tudod megnézni hoyg van-e ilyen hogy a program files-ban megkeresed a hangkártya nevéhez tartozó mappát és azon belül megnyitod az *.exe fájl-t.

Ha nincs ilyen menü akkor vezérlőpult-hangok és audióeszközökre katt azon belül hangerő fül és ott a speciális gombra katt majd állítsd be az 5.1-es hangzást


Ha megvagy írj mad hogy minden rendben van-e, ha vékkép homályos írd meg privát üziben nekem az msn címed és akkor majd segítek jobban.

2010. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Így már jobb sokkal!:)
2010. febr. 8. 18:38
 5/5 anonim válasza:

Nekem olyan témához kapcsolódó kérdésem van, hogy a DVD lejátszóhoz kapott 5.1 hangfalakat (végülis elég lenne a mélynyomó, meg kettő kicsi) valahogy rá tudom kötni a laptopra? Mert ugye a hangszórókból egy-egy pozitív-negatív kábel jön ki, arra hiába forrasztok rá egy jack dugót, mert csak 1 db-ot tudok bedugni a laptop-ba :)

Köszönöm előre is! :)

2012. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!