Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megnyitni egy túl...

Hogy lehet megnyitni egy túl nagy Word fájlt?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy van egy 532 MB-os word doksim. (PDF-ből konvertáltam át, így lett ekkora.) A Word nem hajlandó megnyitni, mert nagyobb, mint a limit 512 MB... lehet-e ezzel valamit kezdeni, hogy használható legyen?


Olvastam máshol tippeket, hogy biztos kép, azért ilyen nagy a fájl, és adott programmal kell kiszűrni a képeket a pdf-ből, azonban jelen esetben a képek mellett szöveg is van, és a kettőt egymás mellett kellene megtartanom - pontosabban a szöveget kellene módosítanom, ezért a konvertálás.

Esetleg van valami olyan program, amivel a pdf-be tudok beleszerkeszteni, hogy kikerüljem a worddé alakítást?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jan. 25. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

AbiWord-del megpróbálhatod megnyitni.

A programmal amellyel Word-be konvertáltad, ismét át kellene konvertálni (ha nem sikerül megnyitni) és valahogy a képek DPI méretét lecsökkentetni vele, ha ad rá lehetőséget, pl. 150 DPI, minél kisebb legyen a felbontása, vagy ha a képek nem kellenek, akkor át se tegye...

2015. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kísérletet tehetsz a Libre Office Writer moduljával megnyitni, és Mentés másként, de a MS. Office docx formátumot választva, sokkal kisebb méretű fájlt kaphatsz.

ha ez nem működik, (NINCS 2007-es, vagy újabb Office telepítve a gépedre)

meggyitos a Libre Office -ban, majd a képek kivonása után, menteni, Mentés másként... és a MS. Office .doc formátumot választva.

2015. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A fő probléma az, hogy a képek is kellenének. :( A szöveg nagy része a képekhez fűzött megjegyzésekből áll, illetve sok esetben a képekre is rá van írva, ezért nehéz a dolog.

Esetleg olyan programot tudtok, ami gazdaságosabban konvertál? Neten keresgéltem idáig, de a legtöbb ingyenes konverter 1-2 oldalt csinál csak meg, vagy kihagyja a képeket. Én a "Free PDF to Word Doc Converter" programot használom (anno talán chip.eu vagy hasonló helyről lett letöltve), eddig ez volt a legjobb, amit használtam, de most a fájl mérete miatt nagyon kifogott rajtam...

2015. jan. 25. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csak fizetőset tudnék. Ha publikus az anyag, próbálj keresni valakit akinek van ilyen programja, hogy konvertálja át.
2015. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!