Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem elég erős a dps-em...

Miért nem elég erős a dps-em a WoW-ban warriorként? Lent leírom mire gondolok.

Figyelt kérdés

Van egy 85-ös warrior karakterem, (Cataclysm-es szerveren játszok) ami "Fury"-ra van talentolva, merthogy ugye az kell a dps-nek, szépen ki is van talentolva, a jelenleg elérhető legerősebb két kétkezes fegyvere van, páncélzatból, itemekből sem szenved hiányt, mind a legjobb epic plate-es cuccok... Mégis ha instance-ra, dungeon-ra, esetleg raid-ra kerül a sor, én vagyok a leggyengébb még olyanokkal szemben is akiknek sima kék itemjei vannak a felszerelésében... Van valamiféle módszer amivel sokkal, jóval hatékonyabbá lehetne tenni a sebzés osztást, van esetleg ennek valami titka, hogy combat közbe mit érdemes használni, esetleg, hogy, hogyam? Addon, vagy parancsok, gyorsbillyentyű, vagy akármi?

Köszi előre is a segítséget!



2015. jan. 25. 22:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Megint én vagyok, mégis más a helyzet, az van, hogy a "Recount" nevő dps mérőn (ami ugye mást is mér nemcsak azt) konkréten a DPS-*em tehát a sebzés osztásom az az első helyen van mindig, csak a Damage Done-nál, tehát, hogy mennyit is üt az ember a Bossba, vagy bobokba az szokott alul lenni, és nem tudom miért... talán szémít a haste, vagy miért van az, hogy még a tank is többet vág bele? :(
2015. jan. 28. 15:09
 2/3 anonim válasza:
Fury leginkább csak iszonyat burstre jó. Armssal stabilabb dps-t lehet tolni (tapasztalat) de ha maradsz Furyn akkor sem haste kell hanem vagy hit cap vagy mastery + hit mivel tört catán játszol az arms-t azért ajánlanám mert tört szerverek javán bugos az arms hitje így minden mehet masteryre.
2015. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike! Igen igazad van, azt mondták mások is, hogy a Mastery nagyon fontos, a "HIT"-em jelenleg 0 % mindenbe, tehát már nem érdemes vele foglalkoznom... nem misselek, legalábbis special attack-ba nem... normal attack-ba sajnos több, de azt úgyse használom, mindenesetre marha magas a Strenght-em mert az mondom mindeig első helyen van, de ez nem is véletlen mert főleg arra vam gemelve... az, hogy milyen sokat ütök bele az már más kérdés... Egyébként TAURIN játszok...
2015. jan. 31. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!