Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft forge mért nem...

Minecraft forge mért nem indul java probléma?

Figyelt kérdés

Vidikártya driver fönt van java fönt van 1.8-at akarom installolni letöltöm ezt a programot:fml-1.8-8.0.20.1023-1.8-installer-win majd installoltam ugye megvan a versionban a forge mappa meg minden.Mielőtt megkérdeznétek egyetlen egy minecraftom van a gépen.Létrehoztam a mods mappát és beleraktam a Optifine 1.8-at belépek a kliensbe megtalálja a forget rá megyek Start és kiadja ezt:Exception in thread "main" java.lang.NoClassDefFoundError: org/apache/logging/log4j/Level

at net.minecraft.launchwrapper.Launch.launch(Launch.java:94)

at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:28)

Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: org.apache.logging.log4j.Level

at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)

at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)

at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)

at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)

at sun.misc.Launcher$AppClassLoader.loadClass(Unknown Source)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)

... 2 more

Java fönt van próbáltam már újra telepíteni de ugyanezt írja ki.Kérlek segítsetek mert igy az 1.8 játszhatatlan óriási lagg van benne és csak az optifine segítene.Ha tudjátok mi a hiba kérlek leírnátok és küldenétek egy nagyon jó fps boostoló optifinet?Ami az 1.8 forgehez jó?Előre is köszönöm!


2015. jan. 30. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!