Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu Studio 7. 04 ISO?

Ubuntu Studio 7. 04 ISO?

Figyelt kérdés

Csókolom!

Én már 3 napja keresem ennek az oprendszernek az isoját.

Használtam a Google keresőt, de a találatok nagy része nem működőtt. Segítenétek?



2015. jan. 30. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A 7.04 már 8 éves. 14.04-ben gondolkozz (bár azt hiszem a Studio már nem érhető el).
2015. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 3 napja keresed, és most sincs meg, akkor nem lehet, hogy ennek az a prózai oka, hogy NEM LÉTEZIK?
2015. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Trusty-t (14.04) ajánlom, de a legrégebbi elérhető ISO a hivatalos oldalon a Precise (12.04).

Innen tudod tölteni a Trusty-t:

[link]

2015. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:
Miért pont azt? Én az újabb változatokról is lebeszélnélek. Nekem is az volt fent (12.04), de én bosszantóan idétlennek találtam a programok összeválogatását. Inkább leszedtem, és magam telepítettem, ami tetszett, szerintem sokkal jobban jártam.
2015. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

A 9.04 a hivatalosan legrégebbi elérhető, de én sem értem, miért pont a 7.04 kell. Ha a grafikus környezet miatt, akkor azt cserélheted telepítés után.

2015. jan. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:
Hm, általában nem firtatom, de most borzasztóan fúrja az oldalamat, hogy miért kellett lepontozni a válaszomat. Valaki részt vett az Ubuntu Studio 12.04 programkészletének az összeválogatásában, és most szíven ütötte, hogy lótúrónak tartom? Sajnálom, de az Ubuntu + számomra tényleg hasznos programok összeállítást akkor is többre értékelem, bocsi, bocsi.
2015. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért a 7.04, mert ki szeretném próbálni.
2015. febr. 4. 18:39
 8/9 tabaki ***** válasza:
Hát, ez nagy magyarázat, érdemes volt órákig kotorni a netet, hátha találunk egy elfelejtett példányt valami albán kultúrház archív anyagában. Ha csak ennyi az oka, mi sem egyszerűbb: Akarjál inkább egy újabbat kipróbálni, ne azt, amelyiket a fejlesztő már maga se vállal.
2015. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt én nagyon furcsálom, hogy a 7.04 nincs fent, még az Ubuntu hivatalos archívumán se. Hát szerintem a 7.04 nem is létezik. Legalább megpróbáltam. Sok helyet bebarangoltam. Egy indiai szerveren majdnem meg is találtam, de a szerver tegnap este megszűnt. x)

Az összes mirror 404-es hiba volt, még a torrent világába is belekóstoltam, de mivel elég régiek voltak (Mint maga a kipróbálni kívánt Studio), a trackerek nagy része nem működött, vagy csak 1-2 seed volt. Szóval ezt a Studio ügyet lezártnak tekintem.

2015. febr. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!