Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerre több "karbantartó"...

Egyszerre több "karbantartó" alkalmazás Androidon?

Figyelt kérdés

Az előre telepített Norton mellé felraktam még párat, névszerint: Clean Master, CCleaner, SD Maid, Greenify. Arra gondoltam, hogy talán így együttes erővel, felváltva használva hatékonyabbá tehetem az Android működését.


Viszont, ez nem tipikus "Aki sokat markol, keveset fog." helyzet? Mivel eleve ezek az appok is gyorsítótárazzák magukat, bár ha egyet használok, az pont kilövi az összes többi háttérben való futását, tehát végül úgy is ott vagyok, hogy egy bőven elég lenne.


Mindenesetre nem igazán értek a témához, aki felvilágosult/tapasztaltabb ez ügyben, az kérem segítsen, érdemes-e megtartani mindet, ha nem, akkor melyik a leghasznosabb? Köszönöm!



2015. febr. 1. 03:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem kell.
2015. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Amugy én is abba estem hogy minden vackot feltetem aztán csak fagyasztotam de mostmár letöröltem mindent amit soha az eletbe nem hasznalnk...:)
2015. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Használatól füg ez no meg géptöl (azok akik azt mondják egyik sem kel) nekem sajnos kelenek ezek(amit használok), Maid meg sok sok másra is jó

Szia:)

2015. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Greenify és Sd maid bőven elég.

Az összes többi haszontalan ramzabáló.

2015. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!