Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot ismertek, ami...

Olyan programot ismertek, ami egy weboldal egy részketét meg tudja jeleníteni a számítógép asztalán?

Figyelt kérdés

Olyasmi kéne mint régen volt az Active Desktop.

Arra lenne jó, hogy például időjárás scriptet, zene lejátszó windgetet be tudjak szúrni az asztalra és ide oda helyezgetni őket.

A leg jobb az lenne ha bármilyen sciptet értelmezni tudna, de az sem lenne baj ha egy normál weblapot jelenítene meg az asztalon, mert akkor feltolnám a netre a weblapot és azt jelenítené meg háttérként.

Mondjatok minél több jó progit a támában!


2010. febr. 9. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami megjeleníti a weblapot az asztalon? Hát böngészőőőőő! :)

Viccet félretéve a leírás alapján valami ilyesmi dereng nekem: [link]

Vannak még hasonlók keress rá desktop toolbar kulcsszóval. A legtöbbre kirakható a zenelejátszó, az időjárás, meg a gépen követi pl, hogy hány fokos a procid :) Hátránya az ilyesminek, hogy egy gyengébb gépet nagyon lefog.

2010. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem szerintem ez [link] vagy ez [link] volt meg míg le nem szedtem mert fogta a gépet.
2010. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!