Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ellopták a metin2 fiokomat,...

Ellopták a metin2 fiokomat, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kírtam hívásba , hogy fms+9 et veszek, erre valaki azza jött,hogy ezen az oldalon:metin2freecoint.atw.hu , a játékpontokra lehet kapni cuccokat. Beírtam az adatokat (tudom itt csesztem el) . Az e-mailba sem tudok belépni, pedig azokat az adatokat nem adtam meg. Ha kapcsolatba lépek GM-el ,vagy írok a fórumon, lehet csinálni valamit? Elég nagy karakterről van szó, és nagy szarul vagyok miatta.

2015. febr. 6. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

írd meg az összes adatot milyen IP címekről léptél be, mikor stb.


mármint a supportnak

2015. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Te magad adtad ki önként és dalolva a fiókod adatait. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Inkább örülj hogy megmentettek attól a kva szar játéktól. :D
2015. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senkinek nem szabad kiadni az adatokat.... Regisztrálj és írj a jegyrendszerbe a GM eknek....: [link]
2015. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, írj a supportra. A legtöbb amit tehetsz, hogy banoltatod az accod, úgy legalább nem más fog játszani a kariddal. Meg annak a nevét is megírhatod aki az oldalt javasolta. Bár, ahhoz gondolom print screen is kéne bizonyítékként, hogy azt kitiltsák. Jól értelmezem, lenyúlták az email accodat is? Ha újat csinálsz Gmail-es legyen. A metint meg felejtsd el. Ha nagy karid volt rajta, nyilván van kitartásod a játékhoz. Millió jobb, izgalmasabb MMO van, mint a metin. Olyanok ahol még acc lopásról sem hallani, mert nem érdemes, más az egész system...
2015. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!