Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van értelme úgy játszani a S....

Van értelme úgy játszani a S. T. A. L. K. E. R. Call of Pripyat-tal, hogy még egyik részével sem játszottam?

Figyelt kérdés

Jó FPS-t kerestem és ezt ajánlották az egyik fórumon, de nem tudom, hogy így van-e értelme, érteni fogom-e, vagy nem függenek össze a részek? Túl sok időm nincs játszani, viszont szeretem a nyílt világú mászkálós játékokat. És ez is már hat éves, szóval nagyon régivel sem akarok játszani, csak ha igazán megéri.

Szerintetek?



2015. febr. 17. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen megéri mert külön álló történet ami igaz részben kapcsolódik az elötte lévőhöz (kivétel Clear sky)

mindenképp megéri végigjátszani ha kedvetkapsz hozzá akkor pedig érdemes a Shadow of chenrobyl-al is.

2015. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, rendben :-]
2015. febr. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!