Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek melyik a kedvenc GTA-tok?

Nektek melyik a kedvenc GTA-tok?

Figyelt kérdés

Tudjátok Grand Theft Auto 1.-5-ig vagy 6-ig ha már van vagy készül.


Ja és persze miért???



2015. febr. 19. 00:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem a Vice a stílus miatt és a 3 a story miatt
2015. febr. 19. 00:05
 2/8 anonim válasza:
Vice City, meg még anno a gta2 nagyon frankó volt.
2015. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Engem valamiért nem kötött le egyik GTA sem. Tesóm nyomta egy darabig az első részt meg később a Vice City-t, de ezen felül Ő sem lett GTA fanatikus (inkább Blizzard játékokra bukik). Nekem olyan kedvenceim vannak többek között, mint a Bioshock, Dishonored, Alice, Witcher, Mass Effect, Portal és még néhány kimaradt cím/sorozat. A GTA játékok engem nem tudtak magukba szippantani, hamar érdektelenségbe fulladt, ha meg is próbálkoztam vele (a GTA 4 két nekifutásra is megbukott nálam például). Hasonlóan hamar félbehagytam a Sleeping Dogs vagy anno a Just Cause 2-t is. Valamiért a Mafia 2-t végignyomtam és még tetszett is, míg a Saint's Row-t eszembe sem jutott kipróbálni sem. Valamiért az Assassin's Creed első része is úgy kedvemet szegte két nekifutásra is, hogy a többit is messziről kerültem (megvan itthon eredetiben a második és harmadik rész is, de még egyszer sem voltak feltelepítve). A Watch Dogs megjelenése után annyi kritikát hallottam fél füllel is, hogy meg sem fordult a fejemben, hogy egyáltalán jobban utánaolvassak. Nem tudom miért, de ez a mászkálós túl nyílt, túl nagy, túl szabad sandbox gémpléj inkább elriasztó hatással van rám.
2015. febr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5, grafika, story miatt
2015. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nemohalacska ***** válasza:
VCS és LCS a nosztalgikus hatása miatt.
2015. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

san andreas, hatalmas map, nagyon jó történet, sok lehetőség. Utána a gta4 hatalmas visszalépésnek tűnt.


gta 5-el még nincs tapasztalatom, de lehet az még jobban bejön majd.

2015. febr. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-öt még nem próbáltam.


Nálam a sorrend:


1. San Andreas

2. Vice City

3. IV

4. III

5. I

6. II


Szóval én úgy látom, a GTA 1 kiemelkedően jó játék volt, amit követett egy gyengébb folytatás, amiben nem volt igazi előrelépés, inkább csak visszalépés volt. Utána jött a III a 3D-s világgal, jóval összetettebb küldetésekkel, ezt überelte a Vice City a hatalmas hangulatával és még több lehetősével. A San Andreas volt a csúcs a hatalmas bejárható területtel, a változatossággal, hogy már nem csak a nagyvárosi környezet jelent meg, és a lehetőségeket is kimaxolta ez a rész. A IV mint játék jóval gyengébb, mint a San Andreas, újra bezártak egy szigetekből álló nagyvárosba, viszont a drámai története miatt mégiscsak kiemelkedő játék lett.


Az olyan mellékzöngéket, mint GTA London, Episodes from Liberty City, nem vettem bele.

2015. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nyarierik123 válasza:

nekem pedig ebben a sorrendben van:

1.GTA V

2.GTA san andreas

3.GTA IV

4.GTA VC

5.GTA 3

6.GTA 1

7.GTA 2

2016. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!