Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne gyorsabbá tenni...

Hogy lehetne gyorsabbá tenni gép elindulását?

Figyelt kérdés

XP-t használok. Bekapcsoláskor vagy újraindításkor nagyon gyorsan megjeleneik a Windows "Üdvözöljük" szövege. Aztán pár másodperc múlva elsötétül a képernyő és kb. 2 perc 10 másodpercig csak az egér látszik (mozgatható is). Csak ezután jelennek meg az asztal ikonjai. Onnantól az internetcsatlakozás, Chrome betöltése már gyorsan megy. Ezek a programok indulnak a Windows-zal együtt:

[link]



2015. febr. 20. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

-iobit teljes törlése

-google chrome auto indulás tiltása

McAfee meg mi a t*/ökömnek ha van AVG-d, ez általában az adobe-val megy fel de miért nem veszed ki a pipát hogy nem kell McAfee, -tipikus next, next felhasználó, aztán meg sír , hogy milyen sz**ar és lassú a rendszer.



SSD vásárlása, rendszer átrakása

2015. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Töröltem az Iobitet, kivettem az igent a chrome és a Mcafee elől és újraindítottam a gépet.

A helyzet változatlan, pontosan 2 perc 10 mp most is.

Ráadásul szerintem nincs AVG-m a vírusvédelemre.

A Windows tűzfal be van kapcsolva, de a Vírusvédelemnél azt írja, hogy az AVG ki van kapcsolva. A programok között AVG-t nem találok...

2015. febr. 20. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:

-feladatkezelőben is szét kéne nézni és egyéb helyeken

-továbbá még az utolsó mondatot is kéne olvasni!

(SSD)

2015. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elolvastam, de most is SSD van:

[link]

2015. febr. 20. 22:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Csináltam még plusz 10-10 giga szabad helyet a C és az E meghajtón (csak ezeket használom), töredezettségmentesítettem az E-t, és ugyanúgy 2 perc 10 mp...
2015. febr. 20. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ssd-t felesleges töredezettségmentesíteni, csak rosszatt teszel vele, mert sok felesleges írással jár, a wear leveling algoritmus úgy is helyrerakja az adatokat az elhasználódás mértékétől függően, amíg ez meg nem történik, még lassabb is lesz, amíg vissza nem mozgatta az adatokat.
2015. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6-hoz

Csak a C meghajtóm SSD, azt nem ia töredezettség-mentesítettem, csak az E-t.

2015. febr. 23. 22:24
 8/8 SimkoL ***** válasza:
Nézz szét az MsConfig-ban a Szolgáltatások között. Egy rakás Microsoft szolgáltatást is ki lehet kapcsolni XP-ben és valószínű, hogy ott még nem nézelődtél. Nekem is XP van, indul mint a táltos.
2015. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!