Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom újratelepíteni a...

Hogyan tudom újratelepíteni a számítógépemet, hogy a jogtiszta Windows megmaradjon?

Figyelt kérdés

Van nekem egy Asus laptopom amin jogtiszta Windows volt mikor vettem újonnan. Persze csináltam biztonsági mentést, de valahogyan lehet rosszul csináltam valamit mert nem tudom vissza állítani a régi rendszert.

Programokkal lenne problémám. Újra szeretném telepíteni csak nem tudom, hogyan tudom úgy, hogy a jogtisztaság megmaradjon.



2015. febr. 21. 08:07
 1/4 anonim válasza:
Ha jogtisztád a op rendszer kell lennie egy kulcs nak amitől "jogtiszta" lesz. Ha nincsmeg asse gond, csak beirod hogy windows 7 aktiválás és pár katt :)
2015. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
láttam egy forumon hogy lehet kiszedni a kulcsot(mivel a gyártó nem volt hajlandó elküldeni), csak az a baj nem találom, de valami olyasmi volt hogy a kiszedéshez linux kell, de valaki meg azt mondta hogy automatikusan felismeri(ebben nagyon nem bízok)
2015. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


sikerült megtalálni :)

2015. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nem jogtiszta windows telepítése után lefuttatod a windows 7 loadert, és úgy tűnik, mintha jogtiszta lenne
2015. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!