Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letoltottem a Lucky patcher...

Irenke982 kérdése:

Letoltottem a Lucky patcher 5.4.6 programot de sajna nem tudom megfeleloen hasznalni, tud segiteni valaki egy szajba ragos, reszletes leirasban?

Figyelt kérdés
probaltam a jatek megnyitasa elott patchelni,3 pipa auto mod, extrem mod es auto mod ismet a mobo markethez, de sikertelennek irt sokat es egy ket dolog pedig sikeresnek. Nem tudok se ingyen letolteni a play aruhazbol sem pedig ingyen arany, gyemanthoz jutni a jatekokban. Ha tud hasznalhato luckypatcher programot valaki vagy pedig reszletes leirast errol a programrol azt elore is megkosszonnem. Egyszeruen nemtudom miert nem birom normalis mukodesre birni ezt a programot?
2015. febr. 24. 13:29
 1/1 anonim válasza:
nem kell három pipa! csak az utolsó kettőt pipáld ki! úgy működni fog
2015. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!