Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Digitális magazint készítésére...

Digitális magazint készítésére melyik programot ajánljátok?

Figyelt kérdés

valami adobe termékre gondoltam, de nem tudom pontosan hogy melyik kellene nekem, olyat szeretnék, ahol tudok dizájnt készíteni, külön menüket stb, videó beszúrására is van lehetőségem, illetve telefon és tablet optimalizálásra is

a PixelDesigners Magazine-hoz hasonlóra gondoltam



#újság #magazin #weblap #HTML #HTML5 #Adobe #PixelDesigners Magazine #PixelDesigners #PDM
2015. febr. 25. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy alkalmazás, nem egy pdf vagy akármilyen szöveges fájl...
2015. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom, de valami alternatívát szeretnék rá, ahogy nézegettem, talán a html5 lenne rá a legalkalmasabb indesignerrel
2015. febr. 25. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyomtatott kiadványokat általában kiadványszerkesztővel szokás készíteni.


Ha adózó hívő vagy ( ;) ) ott a fizetős Adobe Indesign; de az ingyenes Scribus ( [link] ) segítségével is kivitelezhető.


Ha már videóról, telefonról és tabletről esik szó, akkor használhatsz HTML5+CSS+JS kombinációt - ott is lehet érdekes kinézeteket generálni, csak tudni kell ezen webes nyelveket (és akkor bármilyen kódszerkesztővel - Komodo Edit, Sublime Text, Notepad++,... - elkészítheted); illetve járatosnak kell lenni valamilyen képszerkesztő program - ez lehet az Adobe Photoshop, de tökéletesen alkalmas lehet az ingyenes Gimp is - kezelésében.

2015. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a feladat, de az ötlet remek.

Ha valami olyasmit szeretnél, mint sok papír alapú újság digitális változata, amit tableten és okostelefonon lehet olvasni, akkor ahhoz kell egy keretprogram (alkalmazás) ios, android és windows phone rendszerekre. Ezt elindítva tudja a felhasználó letölteni a legújabb számokat - a Pixel Designer is ezt a módszert alkalmazza.


Maga a magazin tartalma lehet akár html5 is, ez az alkalmazás megírásától függ.

2015. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!