Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Myaudio 7040 tableten google...

Balázs00100 kérdése:

Myaudio 7040 tableten google play hiba?

Figyelt kérdés
A Google alkalmazást nem sikerülz letölteni egy hiba miatt (406) . nem értem pedig nincs rá rakva semmi, egyedül a boom beach app ot engedi felrakni,képeket a válaszban adom.

2015. febr. 28. 13:03
 1/6 A kérdező kommentje:

boom beach: [link]

winrar proba1: [link]

winrar proba2+hiba: [link]

2015. febr. 28. 13:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerverhiba, próbáld később. In dö míntájm megpróbálhatod a google play alkalmazást alapra visszaállítani, biztos, ami biztos.
2015. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy szerver hiba mert már 2 napja csinálja.... 3 szor gyári álitottam vissza meg másik fiokkal is beléptem... de mindig ugyanaz... help pliiiz
2015. febr. 28. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak azok a nagy, csúcsos épületek toronyórával. Hinni ott kell...
2015. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na most meg az van hogy csak azokat az appokat engedi leszedni ami min. 50 mb.... nem értem
2015. febr. 28. 21:36
 6/6 A kérdező kommentje:
meg barátocskám nem itt kell parasztkodni az emberekkel... attol hogy te menstruálsz arrol én nem tehetek...
2015. márc. 2. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!