Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tableten Google Play hiba?...

Atesz9292 kérdése:

Tableten Google Play hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.! Van egy My Tablet-em ami mostanában azt csinálj hogy nem enged letölteni semmit az áruházról... Tehát rámegyek egy alkalmazásra hogy Letöltés,utána csak kiírja hogy Letöltés és megy a csík de nem tölt se semmit... Érdekes hogy eddig jó volt minden csak mostanában van hogy nem tölt le semmit.. Kipróbáltam h Mobogenien letölti-e a dolgokat és ott letölti.. Akinek van valami ötlete hogy mi lehet a baj az írja meg legyen szíves.

2014. márc. 16. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
MyAudio? Akkor a kinai cég csalt, nem vették meg a Google licenszét, ezért a Google Play-t letiltották.
2014. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem my audio,az a teljes neve hogy: 7" Tábla PC T7015
2014. márc. 16. 11:58
 3/3 anonim válasza:
Nekem volt hasonló gondom, én visszaállítottam a tabom ( olyanra állítottam amilyen akkor volt amikor megkaptam) azóta még jobban működik mint mielőtt megkaptam és mostmár helyreálltak a problémák is!
2014. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!