Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magix Music Maker-ben miért...

Hbence19960112 kérdése:

Magix Music Maker-ben miért indul később a hang?

Figyelt kérdés

Leszedtem a Magix Music Maker 2014 Premium programot, telepítés+crack megvolt, működik tökéletesen minden ami fontos de viszont van egy csúnya probléma a programon belül...megnyomom a play gombot és rá 2-3mp re indul a hang...ugyanígy ha pl bele akarok hallgatni egy soundpoolba akkor is később indítja el a hangot.

Mintha lefagyna egy picit.

Valaki találkozott már ezzel a problémával?

Hogyan orvosolható mert elég idegesítő jelenség?.



#MAGIX #Magix Music Maker #Magix Music Maker Premium #Music Maker 2014
2015. márc. 2. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és ha teljes képernyőre váltok enterrel akkor elszürkül a kép a programon belül, ez miért van?
2015. márc. 2. 14:30
 2/6 qietro válasza:

Szia!

Nem tudom hogy milyen géped van, de a leírtak alapján szerintem keress egy jobb hangkártyát még memóriát és lehet hogy egy cpu sem ártana erősebb. De első körben én a memória bővítést javaslom aztán a hangkártyát és utoljára a cpu alaplap kombót. Ha amúgy a gépednek birnia kellene, akkor lehet hogy vagy vírust szedtél be ami leterheli a géped vagy a crackelt alkalmazással van a gond.

2015. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
A lemezelérés miatt van egy kis szünet (sok apró fájl). A soundpoolt én történetesen SSD-re raktam és nincs ilyen probléma.
2015. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyári soundpoolnál is ugyan ez a probléma, de amúgy volt mikor jó volt a program! a 2013 hibátlanul működik. egyszer lecseréltem 2014 re és működött tökéletesen de valmi miatt le kellett törölnöm, többször próbálkoztam már de azóta mindig ugyan ez a hiba 2014-2015ös verzióknál is
2015. márc. 2. 21:07
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
Egyetlen lemezed van? HDD? Nem tudom másoltad e a letöltést; ne az eredeti helyéről tallózd és végez lemeztöredezettség mentesítést.
2015. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
80as lemezre töltök, a progi egy ssd-n van.
2015. márc. 3. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!