Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet lemondani a Play...

Hogyan lehet lemondani a Play Zene előfizetést?

Figyelt kérdés
Már két hónapja próbálom lemondani, de most is levonták a márciusi díjat. Több eszközre is be van állítva: laptop, telefon, tablet. Először csak annyit csináltam, hogy a telefonon (note 4) a beállításokban ráböktem az előfizetés lemondása lehetőségre, az elvitt a Play áruházba az alkalmazáshoz, ahol kiválasztottam a letiltás lehetőséget. Mégis levonták februárban a díjat. akkor elkezdtem jobban utána olvasni és a Google saját leírása szerint csak annyi a teendőm, hogy a lemondás gombra katt és amíg ki van fizetve használhatom. Szóval elvileg tök egyszerű. A biztonság kedvéért ugyanezt megcsináltam a Tabon is (Note 10.1), meg a laptopon is. Mégis levonták a márciust is. Pedig a laptop a crome-os beépülő most is azt írja ki, hogy "Előfizetésed lejárt - A Google Play Zenére ismételten előfizetve visszaállíthatod valamennyi zeneszámodat, lejátszási listádat és rádióállomásod". Valami ötlet esetleg?

2015. márc. 4. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Open the Google Play Music app Google Play Music Icon.

Touch the Menu icon Google Play Music Menu icon > Settings > Cancel subscription.


[link]

2015. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ahogy írtam is, ezzel kezdtem és nem működött.
2015. márc. 4. 14:56
 3/5 anonim válasza:
aztán hogy sikerült lemondanod?
2015. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 petercreative válasza:

Előfizetés törlése számítógépen (ez javasolt)


Keresd fel a play.google.com/store/account címet.

Keresd meg a törölni kívánt előfizetést.

Kattints az Előfizetés törlése lehetőségre.


Fontos: Az adott alkalmazás eltávolításával az előfizetés nem törlődik automatikusan. Az előfizetés törléséhez le kell mondanod az előfizetést. Ha eltávolítod az alkalmazást, de nem mondod le az előfizetését, a rendszer továbbra is megterheli számládat. Ha az alkalmazás, amelyhez előfizetést vásároltál, kikerül a Google Play kínálatából, akkor jövőbeni előfizetésed automatikusan törlődik, de a múltbeli előfizetések visszatérítésére nem kerül sor.


Előfizetés törlése Android (ezzel nem mindig működik)


Előfizetés törlése


Nyisd meg a Google Play Áruház Google Play alkalmazást.

Koppints a Menü Menü És még Fiók És még Előfizetések elemre.

Keresd meg a törölni kívánt előfizetést.

Koppints a Törlés elemre.


Fontos: Az adott alkalmazás eltávolításával az előfizetés nem törlődik automatikusan. És a többi...fentebb leírtam.


Előfizetés törlése iPhone és iPad


Előfizetés törlése


Nyisd meg valamelyik böngészőt (például a Safarit vagy a Chrome-ot) az eszközödön.

Keresd fel a play.google.com/store/account címet.

Keresd meg a törölni kívánt előfizetést.

Válaszd az Előfizetés törlése lehetőséget.

2017. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 petercreative válasza:

Ez lemaradt:


Fontos, hogy erről kapsz egy e-mailt üzenetet is, amire tudsz hivatkozni, ha mégsem törölték:


"Lemondtad Google Play Zene-előfizetésedet. Az előfizetésed a következő számlázási dátumig aktív marad."

2017. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!