Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivel csak februári kérdéseket...

Flector 67 kérdése:

Mivel csak februári kérdéseket láttam, ezért gondoltam újra írok, használja valaki az elittárs társkeresőt? Változott azóta valami? Még mindig nehezen lehet lemondani az előfizetést?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én "napi rendszerességgel" használom olyan fél éve. Valamikor télen regisztráltam.

Egy 60-80 kérdéses pszichológia teszt is benne van, ezt nem szoktuk szeretni. Valamint képeket kell feltölteni, mint mindenhol máshol. Olyan 4 kötelező pont van, ami nem feleletválasztós kitöltős, meg vagy 20 opcionális.

Ha ezek megvannak, használható a társkeresés rész. Persze minden fizetős. (Ingyen semmi sincs ezen a világon.) Értsd: szabványkérdéseket küldhetsz, de elolvasni nem tudod a válaszokat, nem látod a képeket... Olyan 5 ropi volt egy évre az előfizetés.

Ezen kívül más költségem eddig nem volt. Nem szimpatikus az autohosszabbítás, de nem kell nagyon kibukni, mert pl. a randivonal is alkalmazza, ott is le kell mondani, vagy automata szedik le a pénzt az előfizetési időszak végén.

Jelöltkeresés opció nincs. A társkeresés menete: Naponta 3-4 társkeresőt ajánl a rendszer a beállított paraméterek szerint. Aki szimpi, annak 85 szabványkérdésből 5-öt kell küldeni, majd válasz után ő küld 5-öt, aztán listából kiválasztott 10-10 elvárás kerül elküldésre, majd saját kérdések, majd esetlegesen levelezés, majd randi.

Van még napi 20 db "mi lenne ha" opciójú jelölt is. Egy kicsit messze lakik, egy kicsit kiesik a korosztályból, stb. típus, aki egyébként megfelelne.

Főleg a hölgyeknek van "mosoly" opció, amivel tudathatják a napi jelöltjeik valamelyikével, hogy szimpatikus.

A társkereső lányokról: Vegyes felhozatal, többnyire diplomásak a középosztályból. (Hogy mitől középosztály, vagy "elit" valaki, meg hogy jó -e ez az elnevezés, azt mindenki döntse el saját maga.) Ügyvédek, jogászok, művészek, tanárok ilyesmi. 2 ismerőssel is összefutottam már, szóval tuti nem kamu az oldal.

A módszer sikerességéről: Eddig a kölcsönös 5 kérdés-válaszig jutottunk el néhány lánnyal. Randi még nem volt innen senkivel.

Na de ne haragudj a kisregényért. Ha gondolod próbáld ki te is.

2013. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!