Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az embereknél bizonyos rendsze...

Az embereknél bizonyos rendszerek szidalmazása divat? Értem ez alatt, hogy azóta használok egy gépen Vistát mióta kijött, kb.2 alkalommal kellett újratelepíteni, stabil Most a Windows 8-at (8.1) is használom mióta kijött, ezzel sincsen bajom.

Figyelt kérdés
Miért szidja ezeket a rendszereket mindenki? Én programozok és videót szerkesztek vele, tehát nem is kifejezetten átlagos felhasználást végzek rajta, ha nekem megfelel, akkor egy átlagos (Facebookozó) júzernek miért nem jó, és miért hisztériázik?

2015. márc. 7. 12:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A törés néha, hardvertől/más körülményektől függően okozhat furcsa anomáliákat.
2015. márc. 10. 00:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyvagyok mint te kérdezö ! nekem se volt semmi bajom a vistával csak ha benyeltem a vírust akor kellet újratelepiteni és igen a windows 7 egy nagy sz@r. 2 Hétig szervizbe volt a gépem a könyvtárba win 7 volt és kva lassú és az én gépemen is lassu volt és állandoan fagyot letöltések megszakadtak. Letöröltettem a drága win 7 et helyére vista ment a win 8.1 meg gyors. Ja és az xp is sz@r nekem az 1 hónap alat omlot össze ennyi. Ha te programozol videot szerkesztesz értesz a windows okhoz és neked van igazad van jó a vista csak ha valaki elbsza a telepitését akor lehet gond egyszer jártam ugy de újratelepités után müködöt rendesen és hüségesen szolgált engem amire nekem kellet.
2015. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően a Windows rendszerekkel van problémám, de nem szidalmazom őket. Mindenki használja azt, ami tetszik neki/felhasználásának megfelel.
2015. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12: Ha a szövegértésed is olyan szinten van, mint a helyesírásod, akkor valószínűleg nem a rendszer hibája, ha 1 hónap alatt használhatatlanná válik.
2015. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!