Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tud bootol-ni a...

Miért nem tud bootol-ni a számítógépem?

Figyelt kérdés
A szokásos disk boot failure után cd-ről szeretnék bootolni win xp sp2-vel (tekintsünk el attól, hogy 2015 van). Az első próbálkozás sikertelen, majd amikor másodszorra is enter-t nyomok a számítógép egyszerűen leáll. A tápegység hibátlan. Mi lehet a gond? Előre is köszönöm a segítséget.

2015. márc. 8. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

1, A Cd meghajtó milyen? Működik?

2, Próbáld meg egy másik HDD-ről?

2015. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A meghajtó jól működik, másikkal is próbáltam és ugyanez a probléma.
2015. márc. 8. 08:24
 3/5 Tengor ***** válasza:
Alaplap is lehet, memória is, vagy akár a hibátlannak vélt táp is.
2015. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor valószínű, hogy hardveres probléma van?
2015. márc. 8. 09:06
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Hardveresre gyankszom én is, de ez bármi lehet pl RAM hiba ami sikertelen írás/olvasás -t eredményez, vagy adatkábel, HDD...

több ram van a gépen próbáld ki 1 -el és ha nem akkor cseréld ki a másikra. nekem ez volt legutóbb a szervízben az írót kicseréltették, de se usb-ről, se íróról nem működött a telepítés, végül vettem magam ramot.

2015. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!