Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a C. O. D 4?...

Miért nem jó a C. O. D 4? (Többi leírásban)

Figyelt kérdés

Nos,a problémám a következő lenne:

Reggelt játszottam a cod-l,tökéletesen működőt,de elmentem otthonról.A szolgáltatónk ki jött és megnézte hogy ami router nálunk éppen van az működik-e,ezért szét húzta a kábelt.(Nekünk úgy van hogy van egy bejövő kábel,és egy ki menő,ezt egy akkumulátor féleség tartja össze.Itt ugye két csatlakozom van,egy "lan" és egy "pog".)Amikor haza jöttem megpróbáltam fel menni egy szervere,de mindnél "Setting up the game" vagy "Waiting for other players" után ledob és azt írja hogy "Server disconnected".Xfire-t használok és ugye látszik hogy mennyi a pingem,akkor a pingem néha ilyen 800-900,és fogalmam sincs miért..(Netem: [link] újra rakni úgyse működőt..Várom a válaszokat..



2015. márc. 8. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:
ha nagy a pinged akkor valami baj van a szolgáltatóval,idővel megoldják,addig is másik szeró ha a neteddel rendben van a dolog
2015. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!