Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word dokumentumnál megoldható,...

Virágh Attila kérdése:

Word dokumentumnál megoldható, hogy a tartalom másolásvédett is legyen?

Figyelt kérdés

A védelem résznél ugye tudom korlátozni, hogy se szerkeszteni, se törölni ne lehessen belőle semmit, viszont attól még továbbra is másolható kijelölés után.

Meg tudom oldani, hogy ezt se lehessen megtenni?



2015. márc. 9. 12:18
 1/2 Tengor ***** válasza:

Konvertáld PDF-be, ahol jól szabályozható, hogy mit lehet és mit nem. Akár a kijelölés is letiltható.

Egy másik jó húzás lehet, ha minden oldalt először képpé konvertálsz, majd azokat fűzöd össze egy PDF-be. Így már tényleg csak OCR-rel (és sok hibával) vagy kézi másolással lehet másolni a dokumentumot. Persze így pár funkció, mint a korlátlan nagyíthatóság és hasonlók elvesznek, plusz a mérete is nagyobb lesz.


Ha valaki nagyon akarja másolni, akkor meg fogja tenni, bármennyi időt is vacakolsz el a magakadályozásában. Ha nem akarod, hogy másolják, akkor ne add közre!

2015. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen


Igen azt tudom, én is megoldottam anno mindenre, viszont logolással könnyen megjelenik a rendszeren.


Viszont ha nem szeretném pdf-é vagy képpé konvertálni, akkor csak szimplán a word azt nem tudja, hogy letiltható legyenek a kijelölések, másolások, vagy pl. a jobb klikkel se jöjjön be pl. semmi...

ezt a word nem tudja?

2015. márc. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!