Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan akadályozhatnám meg...

Hogyan akadályozhatnám meg hogy folyton ezt produkálja a FireFox?

Figyelt kérdés

NEM, nem cserélem le! Értelmes, hasznos válaszokat kérnék!

[link]


Figyelmeztetés: a parancsfájl nem válaszol

Az oldalon a parancsfájl dolgozik, illetve nem válaszol. Leláthatja a parancsfájlt, megnyithatja a hibakeresőben, vagy hagyhatja folytatódni.

Parancsfájl:

Ne kérdezze meg többet

Folytatás Hibakeresés Leállítás


2015. márc. 11. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
-kíváncsi vok a válaszokra én is
2015. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sokat nem, tudtunk meg, frissísd a firefoxot a legújabbra --> három vonal(menü), kérdőjel alul, Névjegy, és elvileg automatikusan elindul


a hibáról sokat nem tudunk így meg mondani, csak annyit hogy a google emailben csinálja neked

2015. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Firefox mindig a legfrissebb verzió, a hiba pedig már sok-sok verzió óta és több gépen is jelen van.

Az oprendszer amit használok Win8 de 7 alatt is találkoztam ilyennel.

Processzor 2GHZ felett van, memória 3GB plusz virtuális memória is ha bármire kevés lenne neki.


A hibát nem csak a GMAIL hanem a Facebook is, és további pár oldal is produkálja.


Az adott hibaüzenet kiirtásakor befagy az egész, amennyiben leállítást választom nem tölti be az oldal, folytatással pedig eléggé el is nyújthatja annak betöltődését.


Elsőre Flash-re gondoltam, de pl. a GMAIL nem hasnál már Flash-t ha a többi oldal használja is.

2015. márc. 11. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:

hát, próbáld meg:


a Beállításokban a Speciális részen a Hálózat fülön van két darab Törlés most gomb, azt a kettőt nyomd meg, ha nem sikerül akkor arra tippelnék hogy:


pl.: cclearner-el registryt, esetleg böngészőt is kitakarítod, vagy újra rakod a firefoxot


nekem simán bejön, nekem is minden friss

2015. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A gyorsítótár 0MB-ra van állítva, így nincs benne semmi felesleges, a másik is nullán áll.

A gyorsítótárat már próbáltam magasabb értékre is venni (több száz mega) de az sem hozott pozitív eredményt ezért


A CClearner napi rendszerességgel automatikusan takarít, a böngészőt pár havonta újratelepítem a frissítési szemét stb. miatt, ilyenkor a FirefoxSynce-t alkalmazva állítom vissza a könyvjelzőket, előzményeket, jelszavakat, ami szükséges, minden más felesleges dolog ürül.

Teljes nullázást a sok fontos adat miatt nem hajthatok végre, úgyis vissza kell raknom, erre jó a FFszinkronizálás.

2015. márc. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!