Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Firefox videóletöltő kiegész...

A Firefox videóletöltő kiegészítője nem tölti le a videókat. Meg lehet ezt valahogy oldani?

Figyelt kérdés

Már régóta használom a Firefox video downloader plugin-jét, jó darabig kifogástalanul működött, bár sose töltött teljes sebességgel, de mostanában már egyáltalán nem tölti le az online videókat. Mindig csak egy töredéket szed le, pár kilobájtnál megáll és nem jelenik meg a letöltések között. Frissítettem a rendszert és a plugint is, de a probléma nem oldódott meg.

Meg lehet valahogy ezt oldani, vagy inkább keressek egy flashvideó letöltő programot?



2015. márc. 12. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

JDownloadert kipróbálhatod. (2.0)

Sokkal gyorsabban töltött, mint a DHelper.

De ide tehetnél egy linket, hogy ránézzünk indul-e a DH.

2015. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, kipróbálom. A plugint az addons.mozilla.org oldalról kaptam le, de ha bejön a Jdownloader, akkor azt fogom használni, eltávolitom a plugint, nem szarakodok tovább vele, már épp elég fejfájást okozott.
2015. márc. 13. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Van hogy csak az működik néhány helyen, szerintem maradhat.


Volt hogy letöltő linket csak simán tudtam windows-zal indítani. Valamiért nem érzékelte a JD. Viszont a letöltés megjelenítésénél kimásoltam az url-t, azt megadtam a JD-nek és akkor leszedte és sokkal gyorsabban...ezt csak kis trükként ajánlom.

2015. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK, köszi. A Jdownloader-t egyelőre passzolom, mert Java környezet kell neki, nekem meg inkább csak egy egyszerű letöltőre lenne szükségem, amihez nincs szükség kiegészitőkre.
2015. márc. 23. 10:42
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Flashgot

[link]

2015. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2015. márc. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!