Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépemen nem lehet...

A számítógépemen nem lehet frissíteni a Windows 7-et. Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Ki kellett kapcsolnom az automatikus frissítést, mert az egyik svchost.exe fullon zabálta a procit és semmit nem lehetett miatta csinálni.

Sokszor próbáltam manuálisan frissíteni, de úgy mindig azt írja, hogy nincs új frissítés, pedig a munkahelyi gépemen is Win7 van és azóta az a gép már legalább 5-ször töltött le frissítést.

Próbáltam a Windows update weboldalról frissíteni a gépet, de nem enged hozzáférni a frissítésekhez, hanem kiírja, hogy a Windows 7 már meg tudja keresni és le tudja szedni szedni az új frissítéseket. Hát egy nagy szart tudja! Kézi vezérléssel nem tudja. Mivel nem akarom, hogy rövid időn belül taccsramenjen a gépem, szeretném letölteni hozzá a megfelelő frissítéseket.

Át lehet úgy állítani a gépet, hogy a Windows update weboldal engedjen hozzáférni a frissítésekhez, vagy van esetleg olyan link, ahol ezeket a frissítéseket közvetlenül elérhetem?



2015. márc. 26. 20:50
1 2 3
 11/23 tamasoft ***** válasza:
2 Gb-tal is elindul, de hamarosan bővíteni kell
2015. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Laptopról van szó, szóval nem tudom, lehet-e bőviteni.
2015. márc. 30. 12:31
 13/23 tamasoft ***** válasza:
Ami azt illeti nem árasztasz el bennünket túl sok információval. Miért a második oldalon derül ki, hogy laptop? Milyen pontosan? Csak azért mert előfordulhat hogy mégis lehet bővíteni.
2015. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam nem fontos, hogy laptop, mert úgyis az oprendszer szar. Használtan vettem, nem nagyon néztem még utána az adatainak, csak annyit tudok róla, hogy 64 bites Win7 van rajta, kétmagos a processzora és 2 gigás a memóriája.
2015. márc. 30. 12:39
 15/23 A kérdező kommentje:
Amúgy inkább Windows XP-t szeretnék majd rátenni, ha legyalultam róla a 7-est, mert azt már jól ismerem és még nem okozott csalódást, ráadásul sokszor használok nagy gépigényű programokat és a 8.1 mellett a megadott paraméterek alapján nem biztos, hogy megfelelően működnének.
2015. márc. 30. 12:41
 16/23 tamasoft ***** válasza:

Tégy úgy, de nem javasolom.


Az XP minden támogatottsága megszűnt, ha XP-t választod brutál védelmet kell kiépítened, és személyes adatokat ne tárolj a gépen, és ne intézz hivatalos dolgokat.


Cserébe kapsz egy merőben elavult oprendszert, a hozzá tartozó szoftverekkel 32 biten.

2015. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen, engem is rohadtul zavar, hogy pont az XP támogatását szüntették meg, pedig az volt az egyetlen Windows, ami normálisan működött. A Vistán gondolkozok még, de az nem tudom, mit tud és mennyi a gépigénye. Azt hallottam, hogy az XP mellett az a másik használható Windows.
2015. márc. 30. 14:02
 18/23 tamasoft ***** válasza:
Az XP mellett nem a Vista a másik használható windows, hanem a windows 7. Ha kevesebb erőforrással bír a gép, akkor pedig a windows 8.1 Ugyanis annak hatékonyabb az erőforrás kihasználása. A Vista egy nehézkes, kezdetleges néhol kifejezetten rossz oprendszer. A hibái javításából és újragondolásából keletkezett a Windows 7. A Windows 8.1 pedig egy korszerűbb, könnyedebb 7-es végeredményben.
2015. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Vagyis mindegy, melyiket választom, a Vista ugyanúgy nem jó semmire, mint a 7, meg a 8, csak az XP használható, aminek meg már nincs támogatása.

Ügyesen kitoltak a felhasználókkal.

2015. márc. 31. 08:18
 20/23 A kérdező kommentje:
Egyszóval cseszhetem.
2015. márc. 31. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!