Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most a gépemen windows 8.1...

Most a gépemen windows 8.1 32bit van. A 64bit-es változatot szeretném rárakni, de nem tudom sehogyan se bootolhatóvá tenni se USB-n, se DVD-n. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés

A gépem: HP 620

Intel Celeron 1.90GHZ

4GB Ram


Egyszer már rajta volt, de visszakerült a 32bit. A memóriakezelés miatt szeretném rárakni a 64bit-et, de nem tudom sehogyan sem. Bármilyen tippet elfogadok.



2015. márc. 26. 22:17
 1/5 Tengor ***** válasza:

Ha már itt elakadtál, akkor vajon később menni fog a telepítés?

Tipp: bízd szakira.

2015. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is meg tudom csinálni, azért is van már win7 helyett win 8.1:D Értek én ehhez, csak most ami eddig ment, most nem megy. USB-re bootoltam mindig a YUMI-val, de most sehogyan se tudom bebootolni. Ma is lemezről felraktam, és még is fel tudtam rakni, de most nem sikerül.
2015. márc. 26. 22:21
 3/5 tamasoft ***** válasza:

[link]


használd ezt a mini programot. ISO-ból USB-re készíti a bootolható oprendszert.


Figyelj, hogy olyan géppel készítsd a bootUSB-t, ami 64 bites. Akkor sikerülni fog egész biztos.

2015. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De most is 32bit-es van rajta, és a memóriakezelés miatt kellene a 64bit..
2015. márc. 27. 17:32
 5/5 tamasoft ***** válasza:
Vágom!
2015. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!