Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen lassan tölt fel...

Miért ilyen lassan tölt fel az Utorrent?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy max 300 kb/s a feltöltés de ez tényleg a max,ennyi ritkán szokott lenni. 40 mb-s netünk van. A haveromnak csak 20 mb/s és neki 500 kb/s-el tölt fel. Mi lehet a probléma?

2015. márc. 27. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
azért,mert a microtorrent egy kalap xar,és valószínűleg bitcoint bányászol a készítőnek.töröld jó gyorsan azt a szemetet,és tölts egy qBittorrentet vagy Vuzet.
2015. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okéé,és hogyan tudnám áttenni a torrenteket az utorrentből ?:)
2015. márc. 27. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs kinek feltölteni, vagy túl van seedelve a torrent, nem fogsz gyorsan vagy egyáltalán feltölteni. Azt sem írtad hogy mekkora a feltöltési sáv amit a szolgáltató az általad használt csomagban kínál, lehet nincs is probléma csak nem tudsz bit és Byte között váltani.


Az első válasza így ebben a formában hülyeség, egyrészt nem a kérdésre válaszol, nincs összefüggésben a két dolog egymással, és nem is ez a probléma, illetve nem is utalt semmi ilyesmire.

2015. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez is igaz,viszont microtorrent-től tényleg ne várj semmit...már a bitcoin balhé előtt is xar volt,töltött nekem 150kb/s-el 5peert találva,addig Vuze meg qBittorrent töltött 500kb/s-el 30-től.próbáld ki valamelyiket,hátha jobb lesz.
2015. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nálam rossz valami...

Közel 9 éve használom, és mindig a legutolsó stabil kiadást (ami most a 3.4.2) azon felül hogy nem települt hozzá semmilyen kéretlen program, mindig kihasználta a max sávszélességet ahol a körülmények adottak voltak, publikus és privát trackereken egyaránt. A jelenlegi gépen 3,5 éves futása alatt 15 TiB-nál jár az adatforgalom-számlálója aminek 70%-a feltöltés, és ez UPC alatt van ahol elvileg még korlátozzák is, és aszinkron csomagjai vannak.

Nekem ettől jobb nem kell.

2015. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor neked szerencséd volt valamiért vele...régen mikor még zöldfülű pc használó voltam én is azt használtam(ez volt telepítve alapból).aztán egyszer véletlenül letöltöttem egy Vuzet,és feltűnt hogy egész addig szívtam vele.aztán néha-néha csak kíváncsiságból letöltöttem az aktuálisat,és mindig gondjaim voltak vele.
2015. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!