Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows 8.1 operációs rendszerről?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyors, Jók a GYÁRI!!! Alkalmazások. a többi áruházból elérhető vackot inkább hagyjuk.

Néhány funkció könnyebben elérhető mint a Windows 7 esetében

Néhány meg nehezebben.

Sok funkciója átgondolatlan.

Szerintem ez az oprendszer a mai napig nem lett befejezve.

Rengeteg apró idegesítő hiba.

2015. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem :)
2015. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

-Töltött le frissitést(és igen csak töltötte)...elment az áram 1 percre...ééés elszállt az egész rendszer.

-Random crashek, gondol egyet nyom egy ":("-t és újraindúl.

-Az oldalsó fül idegesítő

-Ha nem raksz fel egy (3rd party) classic shellt hulladék a navigáció

-A rendszer összeomlott ÚJRAINDÍTÁS közben..nyomta a :( megint és kiírta újraindítás közbe, hogy indítsam újra a gépet

Vannak aranyos dolgai, kevesebbet eszik, kicsit gyorsabb meg a driverekkel se kell annyit szenvedni

,de ha win7-et normálisan bírja a gép, akkor ennek a közelébe se kell menni

2015. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy legyen valami pozitiv is szerintem sokkal jobbb mint a 7 stabilabb gyorsabb kekhalal nekem eddig max 2-szer volt, de nem kellett miatta ujraraknom a gepet hanem újraindult es ment tovabb minden win 7 alatt ha kekhalalom volt utana elszállt a rendszer. Miota kiadták azota hasznalom. A metró felület,mé megszokás kerdese. Mondjuk én meg win7 alatt sem hasznaltam a start menüt szoval nekem nem is hianyzik. Az oldalsav meg nekem sokkal kényelmesebb mint a win 7-es start menube turkálás. En csak ajánlani tudom. Ha nem lett volna vírusos akkor meg egyszer se kellett volna ujra raknom, mert nem lassult be mint a 7. Win7-et legalabb évente ujra kellett raknom mert szepen belassult.
2015. márc. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sokkal jobb mint a windows 7, és nekem nincs semmi gondom, fut, jól, szépen néz ki, megvagyok vele elégedve(persze azért, mert mondjuk én sose használtam a start menüt :D)
2015. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szemény szerint csak egyszer volt előttem de egyszerűen imádom gyors stabil,nincs vele sok bonyodalom szép a felülete és nagy a szeményreszabhatósága.Nagyon keveset eszik.Én most Windows XP-ről vagyok ez az egy Notim van.Erre is 8 at akarok tenni még akkor is ha más azt mondja h crashelne:) a legjobb rendszer amit összerakott a Microsoft.:))))))))))))))))))))))))))))))))))
2015. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A laptopot úgy vettem, hogy Windows 8.1-et szántak rá gyárilag (driver CD-t is erre kaptam), de Free DOS-szal adta az áruház, jóval olcsóbban. Windows7 van rajta és semmi gondom nincs vele, sokkal kiforrottabb rendszer, mint a 8.1.
2015. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 patrikocska12 válasza:
nekem nagyon tetszik csak ajánlani tudom :P és nem olyan mind a win7 hogy kiakad és resetnél elszáll az egész .... :D lehet ez maga az op. rendszer hibája hogy kiakad de nem száll el legalább mint még amikor win 7 volt 1 reset 1 újra rakás :P praktikus játékok nál elég nagy fps+ om lett ... csé gót 120-150 fps el játszom előtte csak 100 körül volt
2015. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8. Valóban nem száll el.

Nálam csak lefagy ha valamit bedugok az USB3.0-ba :D

2015. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én Lenovóm semmi ilyet nem követett még el, pedig másfél éves. Újratelepíteni se kellett. Az igaz, hogy nem töltök le mindenféle szemetet a netről.
2015. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!