Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért a c meghajtóra akarja...

Miért a c meghajtóra akarja telepíteni a gépem a programot, mikor nem is arra van mentve?

Figyelt kérdés

Bocsi ha amúgy ez tök normális meg egyértelmű, nem vagyok egy számtech zseni :D

Fel szeretném telepíteni az adobe flash playert, le is töltöttem az E meghajtóra. Van is rajta rengeteg hely, mégis amikor telepíteném, akkor azt írja, hogy nincs elég hely a lemezen, ebből gondolom hogy a C-re telepítené, ami úgy van beállítva, hogy csak annyi hely legyen rajta, ami a windowsnak elég.

Lehet néhol kicsit értelmetlenül fogalmaztam, de azt hiszem sikerült vázolni a problémámat. Tudna valaki segíteni?



2015. márc. 30. 00:09
 1/6 intrepid ***** válasza:
A programok nagy része telepítés közben rákérdez, hogy a "C program files" mappába telepítené a programot. Ha itt nem "tovább-ot" nyomsz, hanem a "browse" gombot, ott beállíthatod a célmappát. Utána "tovább"...
2015. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
ezt az annyi hely legyen rajta ami a windows-nak elég dolgot most nem értem. De ha egy pár megás flash playernek nincs hely a rendszer meghajtón akkor el tudom képzelni milyen lassú lehet a rendszered.
2015. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy "számtech zseni", akkor javaslom, ne akarj a rendszerrel bűvészkedni! Legyen egy böszmenagy C meghajtód, amire a feltelepített programok garantáltan elférnek, meg legyen egy másik meghajtód, ahová az adataidat, dokumentumaidat mented. Felesleges tovább cifrázni a dolgokat.
2015. márc. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
A Flash-nek kötelezően adott helyre kell települnie, itt nincs választási lehetőség. Ha máshová kerülne, akkor nem működne.
2015. márc. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Igen, a Flash és más beépülőknek kötelezően rendszermappákba kell települniük.

A másik hogy ha máshova is telepítesz programon akkor a legnagyobb valószinűséggel a C: -re is tesz adatokat, minimum a Documentsandsettings mappába pl játékok a mentéseiket(documents) egyéb programbeállításokat (settings).

Egyszóval a helyfelszabadítás egy 20MB -os összetevőnél kezdődik. Egy partíción legalább 15% (inkább 25% ha nagyobb fájlok is vannak) szabad területnek kell legyen hogy ne lassuljon be teljesen, ill ne váljanak a programok használhatatlanná.

Szabadíts fel helyet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

(itt túlzó eljárások is vannak nem kell mind, registry-t ne piszkáld, ill xp rendszerre van ezt nem írtad, de az elmélet ugyan az!)

2015. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!