Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám ezeket megoldani...

Hogyan tudnám ezeket megoldani a Word -ben? Sok problémám van.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy minden sor végére fordított P-hez hasonlót ír. Akkor a szóköz helyett középre rak egy kis pontot.

És a másik problémám, hogy ha át kell valamit írnom, mert pl. kihagytam egy betűt egy szóból, akkor furcsaságot művel. Ha be akarok írni két betű közé egy másikat, akkor átírja a következőt... Hogy is mondjam érthetően...

Ha azt írom borsóleves helyett, hogy boróleves és szeretnék beírni egy s-betűt, valahogy így jön ki: borsleves. Értitek? :) És ha egy szöveg elején így elrontom és ki szeretném javítani, akkor lőttek az egész szövegnek :(



Informatikán ilyeneket nem tanulunk, sajnálom... :(


2011. okt. 27. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első a "Mindent mutat" funkció. Fordított P kapcsolja ki, fenn, észreveszed.

A másik meg az átírás funkció, és keress rá gugliban, mert 2007 alatt nem tudom, hol van. 03 alatt alul ÁTÍR néven kikapcsolható.

G.

2011. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Eddig egyiket sem találtam meg :) De azért még keresem...

2011. okt. 27. 19:38
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Bekezdés vége, stb jelek kikapcsolása:

[link]


Felülírás:

[link]

2011. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, egy legenda vagy...

Csakhogy úgy tűnik nekem nem ez a típusú Word programom van :)

De azért köszönöm, hogy ennyit foglalkoztál vele!

2011. okt. 27. 20:13
 5/5 legendavagyok01 ***** válasza:

A bekarikázott jel minden Word-ben ott van.


Az átírás/felülírásra pedig már fent említették, hogy 2003-ban a lenti státuszsoron ott az ÁTÍR felirat, ahol lehet kapcsolgatni ki be.

Illetve ott működik az Insert gombbal is.

2011. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!