Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims3-at hogyan lehet...

A sims3-at hogyan lehet biztonságosabban elmenteni?

Figyelt kérdés

Sok játékom/háztartásom van a sims3-ben de félek hogy eltűnnek mondjuk amikor újra telepítem vagy stb. És azokat el lehet-e menteni a gépbe egy mappába és hogyan mondjuk hogyha letörlöm a sims3-at akk onnét elő tudom szedni és ugyanonnét folytatnám a játékot?

úgyértem valami mappába elmenteni a gépben



2015. ápr. 5. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A dokumentumok mappában van a Sims3 mentési mappája (Electronic Arts vagy EA Games főmappában). Ha erről csinálsz egy másolatot és azt egy másik helyen tárolod, akkor azt később visszaállíthatod.
2015. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom visszaállítani úgyértem hogyha a sims3-at újratöltjük és akkor újrakezdem akkor hogyan tudom a mappából betenni a játékba?
2015. ápr. 6. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszamásolod a Dokumentumok mappába a másik helyről ezt a mappát és tartalmát.
2015. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint az Electronic art mappába másolom vissza vagyis onnan ahonnét legelőször átmásoltam? Am nagyon szépen köszönöm
2015. ápr. 6. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ melyiket másolod. Ha megnyitod a Dokumentumokat, és az ott lévő első mappát másolod, akkor ugyanoda kell visszahelyezni is.


Ha megnyitod az Electronic Arts mappát, és csak a Sims3 almappát mented el, akkor újratelepítés után is az Electronic Arts mappába kell visszahelyezni (nem biztos hogy telepítéskor ez létezik, hanem az első indítás utáni mentéskor jön létre, vagy te kézzel létrehozod.

2015. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!