Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell átmenni a kapun?

Body-Builder kérdése:

Hogyan kell átmenni a kapun?

Figyelt kérdés

Sziasztok letöltöttem a Dragon Ball xenovers játékot.

A probléma ott kezdödik hogy rámegyek az OFFLINE PARALELL QUEST TUTORIAL-ra és mikor trunks-al beszelek meg jelenik egy kapu a levegobe és azt irja hogy a Q val tudok átlépni másik helyre de hiaba nyomom a Q betüt csak lövöldözik össze vissza.. Valaki segitsen hogy tudok ott tovább lépni?

Bocsi a helyes írás ért!


2015. ápr. 6. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Youtube-n nézd meg.
2015. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma h csak ps en játszák és xboxon..... de ha talasz egy olyan videót akkor légyszives kuld el :)
2015. ápr. 6. 20:22
 3/8 donfetibo ***** válasza:

Nézd mege ezeket!!!☺☻

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen.. 20mp-be tartott megkeresni.

https://www.youtube.com/watch?v=dnkV1gQI4eU

2015. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár, most nézem, itt is PS4 karral játszanak. :X
2015. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicxsit érthetöbben én Pc-n játszom :) most kezdtem el me gcsináltama saját karakteremet elmentem egy olyan helyre ahol az van ki irva h offline paralel quest nekem nincs sok választási lehetöségem mint a videoban!!! nekem egy tutorial van csak! és mikor mondja trunks h átkell mennem abba a másik világba a Q betü lenyomásával akkor nem tudok mert hiaba felszallok hozzá nyomom a q és elkezd lövöldözni.....
2015. ápr. 6. 20:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek rájöttem már :)
2015. ápr. 6. 21:12
 8/8 loresztosz válasza:
Légyszi ha rá jöttél nekem is magyarázd el😁
2018. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!