Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghozták az ipontól az...

Marton Pisti kérdése:

Meghozták az ipontól az összerakott gépem. Telepités után folyamatosan leáll magától. Váltakozó időközönként. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
nem írtad le milyen gépet rendeltél,nyúltál-e hozzá, milyen op rendszert telepítettél.. hőfokok rendben vannak?
2014. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Asus h97 plus,sapphire r9 280x,fsp raider 550,wd merev.kingston hyper 8 giga.Hőfok rendben.
2014. aug. 15. 18:05
 3/9 A kérdező kommentje:
win 7
2014. aug. 15. 18:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nyultam bele.
2014. aug. 15. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
mikor szokott kb leállni mit csinálsz közben? igazítsd meg a kábeleket és a csatlakozókat lehet az a baj
2014. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Játékot telepitettem lemezről,és kb 5 percre rá kikapcsolt.De van ugy hogy 1 óra mulva áll le.
2014. aug. 16. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:

na akkor ha meg néztél minden csatlakozót akkor valami komolyabb baj van (esetleg még a bekapcsoló gombot nézd meg mert láttam már olyat hogy rossz volt az érzékelése és véletlen magától kikapcsolt\újraindította a gépet)

próbálj ki egy új windowst velem is megesett már hogy hibás volt vagy csak rosszul települt, lehet vírusod is bár új windowson szerintem nincs, próbáld meg úgy hogy a legtöbb csatlakozót kihúzod csak a billentyűzet egér marad bent.. ha nem segít szedd le ezeket és futtasd le:

memtest86

Hard Disk Sentinel

ha ezek sem mutatnak hibát akkor nézz utána a prime95-nek és azt is kipróbálhatod.. esetleg vedd fel a kapcsolatot az iponnal viszont mielőtt elküldöd nekik a géped mindent fényképezz le (dátummal) mert nem 1 webshopról hallottam már akik visszaküldött terméket tönkretettek és azt mondták hogy te voltál nem kapsz semmit.. hirtelen ezek jutottak az eszembe

2014. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez az ipon minőség.én rendeletem tölük ramot, egeret mind hibás volt. forumokon olvass roluk egy kicsit meglátod mennyi embernek küldtek selejtes dolgot!!
2014. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még nem kaptam selejtet vga+táp+ram és egy full gép jött már tőlük
2014. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!