Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Problémám Van a Counter...

Problémám Van a Counter Strike GO-val és hogy tunátok e segíteni? Imgur.com/XsMWYvb <--Itt a kép ezt irja mikor elinditom a játékot valami tanács mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél új videokártyát.
2015. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És valami más tipp tanács?
2015. ápr. 13. 22:34
 3/9 Argloss ***** válasza:
Azt írja, hogy a videokártyád nem támogatja a Shader Model 3.0-át. Ezt programmal nem lehet orvosolni csak új videokártyával.
2015. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 3.0 shader nem javítható, ez nem egy driver, ez nem egy olyan dolog, ami egy windows frissítéssel orvosolható. Fogd fel úgy, hogy 128MB VRAM-ja van a videokártyádnak, a játékhoz meg kell minimum 2GB, nem tudsz mit kezdeni vele. Régi a kártyád és kész, erre nincs más tanács.
2015. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(ha nem egyértelmű, hasonlat volt)
2015. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a visszajelzést. Gondoltam hogy új videó kártya kellesz, de reménykedtem hogy nem leszel ra szükség. Mindenkinek köszönöm
2015. ápr. 13. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
reménykedtél? XD ha alapból ilyen régi a vga a gépedben feltételezem valami agp fogalaltos lehet vagy p4 van benne vagy valami athlon 3000+ 1 magos proci ez nagyon kevés lesz a játékhoz ha új kártyát is veszel ha lesz 10-15 fps-ed . szerintem az egész gép cseréjében gondolkozhatsz élvezhetetlen lesz a játék.
2015. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt


[link]

2015. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
te mit másoltál be? itt tradelni lehet :D
2015. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!