Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki állandóan ezt a...

Miért írja ki állandóan ezt a hibaüzit? "Please close your browser and try again"

Figyelt kérdés
Egy progit szeretnék törölni, de egyszerűen nem engedi.. természetesen bezártam a böngészőket, újraindítás után is megpróbáltam,de semmi, ezt írja most is.. valami tipp esetleg, hogyan távolíthatnám el? Adblock plusról van szó... rendkívül idegfeszítő program

2015. ápr. 21. 20:39
 1/3 karesz01 ***** válasza:

Adblock plus az egyik legjobb reklámszűrő program , amit minden böngészőben ajánlott alapban használni .


(rendkívül idegfeszítő program)

Ez nekem új , hogy valaki el akarja távolítani , amikor jól működik , akkor szinte alig vagy egy reklám nem jön fel .


Vajon mi az idegfeszítő benne ??????????????????????????????????????????????????????????


---

"Miért írja ki állandóan ezt a hibaüzit?"

Folyamatban lévő programot nem enged a rendszer , hogy töröld .

(mint amikor a víruskereső , Malware kereső programot törlöd ,

azokat is előbb ki kell kapcsolni , hogy el lehessen távolítani normálisan)


"valami tipp esetleg, hogyan távolíthatnám el?"

Mondjuk először ki kéne kapcsolni , utána törölni , majd újra indítani a böngészőt már nélküle .


---

1.-A böngésző kiegészítői között megkeresed az "Adblock plus"-t .

(Ctrl+Shift+A)


2.-A kiterjesztések menüben , leállítod a programot .

(a sorban , jobb alsó sarokban a leállítás gomb)


3.-A kiterjesztések menüben , eltávolítod a programot .

(a sorban , jobb alsó sarokban Eltávolítás gomb)


4.-A kiterjesztések menüben , Újraindítás gombra klikk .


5.-Ha mindent jól csináltál , nincs többé Adblock plus .

((És tele van szeméttel (reklámmal) a böngésződ mikor megnyitsz egy web oldalt))

2015. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is imádom az efféle kioktató jellegű kommenteket... Fel van rakva, de abszolút nem szűri a reklámokat, ugyanúgy bedob mindent, ugyanúgy bead nem kért ablakokat amikor valamire ráklikkelek... Kettő, nyilvánvaló, hogy nem vagyok hülye, ki van kapcsolva az AdBlock, az volt az első, mielőtt törölni akartam...
2015. ápr. 21. 22:12
 3/3 karesz01 ***** válasza:

T. kérdező


Amikor kiírsz egy kérdést , majd ellátod némi kiegészítéssel az alapján születik egy válasz .


Majd később valószínűleg reagálsz a válaszra .


A válaszod alapján ( A kérdező kommentje : ) azt a hibát követed el , amit az ismerőseim 90%-a is elkövet .


---"Fel van rakva, de abszolút nem szűri a reklámokat,

ugyanúgy bedob mindent, ugyanúgy bead nem kért ablakokat amikor valamire ráklikkelek"---


---

A sikeres telepítést hirdető oldalon lejjebb kell menni , majd BE KELL KAPCSOLNI a védelmet .

Majd újra indítani a böngészőt .

Lásd a videót :

[link]


-Malware Blocking

-Remove Social Media Buttons

-Disable Tracking

Ezeknél be kell kapcsolni a védelmet , majd újraindítani a böngészőt .


Majd ellenőrizd le , hogy a hiba megszűnt vagy sem .


---

UI:

Legalább azt az 1 válaszadód ne kergesd el , aki hajlandó időt fordítani rád , hogy megoldja a problémádat .

2015. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!