Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol érdemes World of Warcraft...

Hol érdemes World of Warcraft accountot hirdetni?

Figyelt kérdés
Megvettem, kipróbáltam, de nem nekem való így megválnék az acc-tól. Vannak olyan oldalak ahol még szabad hirdetni effélét? Úgy láttam, elég sok helyen tiltják.

2015. ápr. 23. 00:01
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha egy adott weboldal szerint szabad is eladni, a Blizzard zárolHATja az accountot ebben az esetben (a Blizzard EULA szerint nem adható el az account). Plusz ha bármi gond van később a vevőnek az accounttal (mert pl tényleg feltörik), akkor nem fogja tudni visszaszerezni.
2015. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért tiltják, mert nem lehet eladni. Ha meg is veszi valaki, az eredeti tulajdonos bármikor visszaszerezheti, elég egy levelet írni a blizzardnak. Így aztán akinek egy csepp esze van, nem vesz accountot.
2015. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehol nem érdemes, azon egyszerű oknál fogva hogy maga a Blizzard szabályzat is tiltja.
2015. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tiltja a Blizzard. Elvégre nekik az a jó ha mindenki új játékot vesz.

Nem mindenkinek - köztük nekem sem - célja az átverés. Egyébként egy account mined egyes adata megvátoztatható így teljes érvényűen átadható és később nincs gond az ügyintézéssel.

2015. ápr. 25. 09:06
 5/6 Csiß ***** válasza:
Így van ahogy írod..Viszont szerintem már nincs nagy értéke egy accnak..Ma már gombokért hozzád vágják a játékot és vásárolhatsz legálisan lvl90-es karaktert.
2015. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Egyébként egy account mined egyes adata megvátoztatható így teljes érvényűen átadható és később nincs gond az ügyintézéssel."


A név nem. És egy ellopott accountot az erre a névre szóló személyi okmánnyal vissza lehet szerezni. Szereztem már így vissza. Tehát ha véletlenül az esetleges vevőt feltörik, akkor nem tud semmit sem kezdeni vele. Azzal csak nem állíthat oda, hogy vette az accountot a tiltás ellenére... Illetve oké, hogy becsületes lennél, de a vevő jó eséllyel nem ismer téged, így mindig benne lehetne az aggodalom, hogy mikor gondolod meg magad.

Illetve az ár: jelenleg kb 15000-ből meg lehet venni a WoW-ot WoD-ig, ez 1 hónap játékidőt is ad, ami kb 4000Ft. Szóval 11000-et ér, ha saját. De ugye eleve necces account. Nem mondom: x db 90-es, felöltöztetett karakterrel még érhet is valamit, de egy gyakorlatilag 0-s accountot venni nem éri meg.

2015. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!