Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Warcraft: Milyen...

World of Warcraft: Milyen fajtában (pl. minotaurusz, sötét elf stb. ) érdemes csinálni DRUID-OT?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két esetben abszolút mindegy melyiket csinálod: ha tudsz vele játszani, és ha nem. Tehát marad az, hogy amelyik jobban tetszik. Egyiknél sem túl nagy előny a bónusz, amit a faj ad.
2012. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

inkább azt kérdezd akkor hogy alli v. horda

ez meg szerótól függ

Tauren hp bonusa tankmacinak nem árt war stomp pvpre jó, Night elf elusiveness pedig egy feral pvphez jól jöhet


ha így sem tudsz dönteni: a nelfek néha benyomnak egy szaltót jumpnál -.-

2012. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Talán inkább a Horde-hez pártolnék. Na de itt már csak az a kérdés, hogy troll vagy mino?
2012. ápr. 15. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:

egyrészt gőzöm sincs mi az a Mino :D:D Tauren

csinálj tauren csajt

2012. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Dettó (tauren)
2012. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Helló én is beleszólnék ha nem baj.Szerintem tauren legyen ha csak ez a kettő van.(viszont az én részemről worgen jobb a taurennél)Class-ot már tudod
2012. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
reroll ud hunter :O...
2012. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csináltam egy tauren csajt (:D) a Derias Brotherhood szerveren. egyenlőre még kis szintű, de ha gondoljátok, valamelyikőtök felkereshet, és beszélhetünk , ha játszik ezen a szerón egyébként a karim neve: Chenawa
2012. ápr. 20. 17:31
 9/11 Csiß ***** válasza:
A minotaurusz fajtából csinálj kérlek!
2012. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
World of Warcraft: Labyrinths of Minotauria ez az új még be nem jelentett kieg XD
2012. máj. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!