Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook fájl létrehozása...

Outlook fájl létrehozása (pst) csv fájból?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy az Outlookban a teljes levelezésemet lementettem minden lehetséges formátumban. Érdekes módon csak a pst formátumú fájl tartalmazza az összes levelezés, tartalommal, címzettel és küldővel tehát mindennel együtt.


Az lenne a kérdésem, hogy ez hogyan ültethető át .pst-be?


Csak mert importálni csak ilyet enged.


Valami konvertáló programot ismertek ami jó erre?


Köszönöm!



2015. ápr. 23. 12:07
 1/3 tibusz0211 ***** válasza:

Nem egészen jól fogalmaztad meg a kérdést. PST-t PST-re konvertálni? WTF?


A PST egy offline adattára a levelezésednek, ha úgy tetszik, maga a postaláda.

Ennek Exchange vagy más szerveres környezetben van egy másik változata, az OST.

A CSV pedig vesszővel,pontosvesszővel tagolt szövegfájl.


Szóval nem egészen értem...

2015. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen persze ezzel tisztában vagyok.


Következő a probléma részletesebben:


Adott egy elmentett .pst fájl amit beimportáltam az outlook-ba, format c után, hogy a levelezésem meglegyen.


A probléma az, hogy ugyan sikerült beimportálni és csomó levelet tartalmával és minden egyéb dolgával be is hoz. Viszont csak 2015.01.0.1-ig visszamenőleg.


A szóban forgó csv-t excellel kíváncsiságból megnyitottam, és ugye igen csak össze vissza van minden benne. Viszont kicsit jobban szemügyre vettem és minden benne van a megfelelő dátumig (2014.03.02-től volt levelezés).


Ezt a csv-t az exportálás varázsló engedte format c előtt. Mondom, ha ezt így tisztán lehet exportálni, akkor ugyanolyan frankón vissza lehet importálni.


De nem mert nem megfelelő a formátum, mert csak a szabványos outlook kiterjesztést szereti.


Erre keresek megoldást.

2015. ápr. 23. 13:45
 3/3 tibusz0211 ***** válasza:

OK, értem.


A CSV-t simán be lehet importálni az importálás varázslóval.

Importálás más programból vagy fájlból menü alatt

Benn is van a vesszővel elválasztott fájl lehetősége.


Csak ne felejtsd el az ismétlődő elemeket beállítani, különben megduplázza a leveleid

2015. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!